Ігровий набір Roblox фігурки 12 в 1 Роблокс іграшки

- Немає в наявності
- Код: 10351
570 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір мініфігурок, виготовлених у стилістиці популярної гри "Роблокс". Дванадцять фігурок чемпіонів Роблокса з різними аксесуарами в одному наборі. Розмір фігурок: 7 см.
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Різнобарвний
- Вага в упаковці: 280 г
- Габарити в упаковці: 28 x 5 x 30 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: 12 фігурок персонажів зі зброєю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 70 мм |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 570 ₴

