Надувний Басейн Інтекс Intex 85 x 85 х 23 см для малюків від 1 року

-15%
- Готово до відправки
- Код: 10353
523 ₴
447 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий басейн від Intex має квадратну форму. Басейн дуже зручний для наймолодших дітей: він невисокий, м’який і комфортний. Підійдуть діти віком від 1 року, під наглядом дорослого.
Виконаний басейн із міцного вінілу високої якості завтовшки 0.30 мм. Дно басейну надувне, що дуже комфортно для малюка.
Висота бортиків: 18 см.
При заповненні на 80% вміст басейну становить 53 л.
Характеристики:
- Бренд: Intex
- Пакування: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Вік: від 1 року
- Колір: Різні кольори
- Габарити басейну: 85 х 85 х 23 см
- Розмір пакування: 20 х 6 х 23 см
- Матеріал: Вініл
- Об'єм басейну: 66 л
- Товщина матеріалу: 0,30 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 66 л |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 23 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 447 ₴



