Дитячий надувний басейн Інтекс Intex "Винні Пух" від 1 до 3 років, 108 x 102 х 71см 41л

- Немає в наявності
- Код: 10362
796 ₴
Дитячий надувний басейн «Вінні Пух» від Intex стане улюбленою іграшкою вашої дитини.
Іграшка призначена для дітей віком від року до трьох років. Басейн простий і зручний в експлуатації, не займає багато місця, виконаний у вигляді шестикутника з вбудованим навісом, з високоякісного ПВХ. Колір - блакитний, принт - Вінні Пух.
Надувний басейн має такі характеристики:
довжина - 109 см
ширина - 102 см
висота - 71 см
висота бортика - 11 см
об'єм - 41 л (при заповненні на 80%)
Дно басейну надувне, товщина - 0,25 мм. Басейн підходить для водних розваг та ігор з урахуванням вікових особливостей дитини. У басейні малюк може купатися, весело проводити час із батьками та з друзями.
Басейн «Вінні Пух» простий в установці і транспортуванні, що робить можливим його використання на природі та в заміському будинку.
Характеристики:
- Бренд: Intex
- Упаковка: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Блакитний
- Габарити басейну: 109 х 102 х 71 см
- Висота бортика: 11 см
- Матеріал: Вініл
- Вік: від 1 року
- Товщина матеріалу: 0,25 мм
- Макс об'єм: 51 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 51 л |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 71 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 796 ₴



