Дитяча інтерактивна Книга, що говорить Жовта російська та англійська мова

- Немає в наявності
- Код: 10387
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга сприяє розвитку мови, пам’яті, мислення та уваги дітей. Ця книга познайомить вашу дитину з цифрами, літерами, геометричними фігурами, квітами, фруктами, тваринами, деревами та іншими предметами.
За допомогою цієї книжки дитина буде вивчати букви, слова, назви тварин російською і англійською мовою. Тому ваша дитина зможе сформувати певний словниковий запас.
Кожна сторінка має певний набір зображень, натискаючи на які малюк чує як називається цей предмет, тварина, професія чи фрукт.
У книзі є сторінки з дитячими піснями та казками, для відтворення необхідно натиснути зображення Play та вибрати бажану казку\пісню.
Також в книзі можна малювати, маркер у комплекті.
Особливості:
- Регулювання гучності
- Перемикання режиму російська \ англійська мова
- Режим автовимовлення
Тематика сторінок:
- фрукти
- цифри і математичні символи
- тварини
- транспорт
- члени сім’ї та професії
- музичні інструменти
- предмети
- музичні сторінки з піснями російською мовою
- музична сторінка з казками російською мовою
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Колір: Жовтий
- Матеріал: Комбінований
- Елементи живлення: Батарейки типу ААА
- Габарити книжки: 25 х 1 х 24 см
- Мова озвучення: російська
Комплектація:
- Книга
- Маркер
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Навчальна гра |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 1 см |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 25 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
- Ціна: 502 ₴


