Рюкзак шкільної "Капітан Америка" 3D Зображення Синій

- Немає в наявності
- Код: 10390
564 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ранець стане чудовим повсякденним аксесуаром Вашої дитини на кожен день. Ранець оснащений м’якою спинкою і регульованими лямками, які відповідають правильним і рівномірним розподілям навантаження на спину, плечі та пояси. Модель дуже легка і оснащена системою циркуляції повітря, таким чином у жарку погоду спина дитини не буде пітніти, а взимку зможе зберегти тепло. Сучасний дизайн представлений у синьому кольорі з зображенням супергероїв Местелі. У портфеля є тверда основа, на якій має бути 3D картинки.
Особливість:
Особливість:
- м’яка спинка з дихаючим матеріалом
- Широкі регулювані лямки. Внутрішня частина лямка з дихаючим матеріалом
- 3D зображення
- м’яка ручка
- 1 відділенням
- 2 Зовнішні кишені
- 2 бічні кишені з ґраткою
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Цвет: Синій
- Габарити в упаковці: 42 x 25 x 36 см
- Страна виробник: Китай
- Матеріал: Комбінований
- Комплектація: Рюкзак
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Вік від 6 - 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 25 см |
| Персонажі | Месники |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Синій |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10390 |
- Ціна: 564 ₴


