Коляска для ляльок та пупсів Бірюзова від 2 років

- Немає в наявності
- Код: 10394
381 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска має залізну основу та пластикові колеса. Складається на кшталт "тростина".
Дана модель лялькового візочка зручна при транспортуванні, так її можна компактно скласти. Текстиль має симпатичний різнокольоровий принт.
Така іграшка розвиватиме в ній тільки найпозитивніші якості та тренуватиме необхідні навички.
Характеристики:
- Пакування: Пакунок
- Країна виробник: Китай
- Колір корпусу: Бірюзовий
- Матеріал каркасу: Метал
- Матеріал коліс: Пластик
- Габарити коляски: 50 х 25 х 52 см
- Габарити упаковки: 72 х 17 х 10 см
- Вік: від 2 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал коляски | Метал, Пластик, Текстиль |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 520 мм |
- Ціна: 381 ₴
