Музична іграшка барабана з піаніно

- Немає в наявності
- Код: 10400
437 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий музичний барабан стане чудовим першим музичним інструментом Вашої дитини.
Високоякісна, сучасна та дуже яскрава конструкція поєднує в собі невеликий музичний центр.
Іграшка оснащена двома яскравими барабанами, кожен з яких пофарбований у свій унікальний колір та 5 клавішами піаніно. Також з обох боків розташовуються кнопки гучності, зміни режиму та випадкової музики.
Ефекти моделі:
- ліва кругла кнопка активує роботу одного з 4-х режимів: ноти, звуки тварин, кольори, створення композиції;
- права кнопка відтворює довільну мелодію;
- клавіші піаніно: до, ре, мі, фа, соль - працюють в одному з 4 режимів;
- барабанчики працюють у 2х режимах - короткі звуки та мелодії.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Помаранчевий
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 1.5 року
- Мова озвучення: англійська.
- Габарити упаковки: 24 х 10 х 18 см
- Габарити барабана: 20 х 8 х 15 см
Іграшка працює від 3х батарейок типу "АА" - не входять до комплекту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Барабан |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 437 ₴


