Помповий Автомат з м'якими патронами від 6 років

- Немає в наявності
- Код: 10406
434 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Помповий автомат з м’якими патронами - Чудова і абсолютно безпечна зброю для дитини!
Зброя зроблена в яскравому та сучасному дизайні з високоякісної первинної пластмаси. Патрони виконані у яскравих і контрастних кольорах, щоб після активної гри їх можна було легко знайти, як вдома, так і на подвір’ї.
Зброя обладнана знімальним прицілом і обладнана мушкою для точних пострілів.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Різні кольори
- Габарити упаковки: 45 х 6 х 27 см
- Матеріал: Пластик
- Патрони: Спінений полістирол
- Вік: Від 6 років
Комплектація:
- Помповий автомат
- 6 м’яких патронів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | М'ячики |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 434 ₴
