Рюкзак шкільної "Холодке серце" 3D принт Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 10407
541 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дивовижно стильний рюкзак з 3D малюнком з м\ф Холодне серце обов'язково зрадіє будь-яку дівчинку, яка захоплюється принцесами. Дизайн бере до уваги всі необхідні елементи сучасного стандарту краси. Яскраво рожевий колір в поєднанні з невеликими елементами коміксного принта на бічних кишенях, ручці і вставці, дають задоволення носити такий рюкзак не тільки в школу, але й на прогулянки. Об'єктивний 3D зображення знаходиться на 1 зовнішній кишені на лицьовій стороні.
Особливість:
Особливість:
- Дихає спинка
- Коротка лицьова частина з 3D принтом
- Дві широкі м'які регулювані лямки. Внутрішня частина лямка з дихаючим матеріалом
- Ручка для перенесення рюкзака. Внутрішня сторона ручки з дихаючий матеріал
- 1 Основний відділ
- 2 додаткові бічні сітківки
- 3 Зовнішні кишені
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Країна виробників: Китай
- Об’ єм даних: Об’ єднано
- Колір: Рожевий
- Габарити: 41 х 36 х 22 см
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Вік від 6 - 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 22 см |
| Наповнення | Ні |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10407 |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхний |
| Тип | Городской |
- Ціна: 541 ₴


