Рюкзак шкільної "Формула 1 Чорний з червоними вставками

- Немає в наявності
- Код: 10408
541 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контратний шкільний рюкзак для дитини обов’язково буде веселити Вашу дитину протягом дня зручним використанням і яскравим дизайном. Заснування рюкзака виконане чорним кольором, а оконтовка зміїк, бічні кишені, ремішків і лямок з внутрішнього боку пофарбовано червоним кольором. На лицьовому боці стоїть яскравий малюнок гоночного автомобіля з гонщиком. Невеликий портфель дуже легкий і оснащений регулячими лямками, що дихають.
Особливість:
Особливість:
- м’яка спинка
- Широкі регулювані лямки. Внутрішня частина лямка з дихаючим матеріалом
- Зручна широка ручка. Внутрішня сторона ручки з дихаючий матеріал
- ручка-крючок
- 1 відділення
- 3 Зовнішні кишені на зміїному
- 2 бічні кишені
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Країна виробників: Китай
- Об’ єм даних: Об’ єднано
- Колір: Чорний
- Габарити: 40 х 31 х 40 см
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Вік від 6 - 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 31 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10408 |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхний |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
| Візерунки та принти | 3D-ефект |
- Ціна: 541 ₴


