Рюкзак шкільної Людина Паук 3D принт Чорний з червоними вставками

- Немає в наявності
- Код: 10409
572 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель підходить лише найсміливішим, кмітливим і швидким хлопцям, які люблять мультфільми, фільми та комікси. Дизайн відбувся у сучасному і дуже цікавому стилі. На лицьовому боці стоїть жорсткий, об'єм 3D принт з улюбленими і найвідомішими супергероїв Людиною Пауком. Основу портфеля пофарбовано в чорний колір, а вставки виконані в яскраво червоному. Портфель дуже легкий і зручний, виготовлений з приємного водонепроникного матеріалу.
Особливість:
Особливість:
- Коротка лицьова частина з 3D принтом
- Дві широкі м'які регулювані лямки. Внутрішня частина лямка з дихаючим матеріалом
- Ручка для перенесення рюкзака. Внутрішня сторона ручки з дихаючий матеріал
- 1місний головний відділ з додатковим розділювачем для тетрадей
- 2 додаткові бічні сітківки
- 2 Зовнішні кишені
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Країна виробників: Китай
- Об’ єм даних: Об’ єднано
- Колір: Чорний
- Габарити: 41 х 22 х 37 см
- Розмір: S (115 - 130 см)
- Вік від 6 - 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 22 см |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10409 |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхний |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 572 ₴


