Гітара дитяча акустична чотириструнна

- Немає в наявності
- Код: 10413
402 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча акустична гітара чудово підійде для знайомства юного гітариста з музикою.
Чотириструнна гітара виглядає точно як справжній інструмент і комплектується медіатором.
Музика – одна з найважливіших складових виховання дитини. Розкрийте творчий потенціал юної принцеси за допомогою цікавого ігрового музичного інструменту.
Гітара упакована в пластиковий чохол на блискавці.
Характеристики:
- Упаковка: Чохол
- Країна виробник: Китай
- Габарити гітари: 55 х 17 х 5 см
- Вік: від 5 років
- Колір: Коричневий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гітара |
| Упаковка | Чохол |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 402 ₴
