Дитяча Розвиваюча іграшка риболовля Бебі Шарк

- Немає в наявності
- Код: 10422
304 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З настільною грою "Рибалка" кожна дитина відчує себе справжнім професійним рибалкою!
Мета гри: якнайбільше зловити риби. Але спійматиме її ой, як непросто!
У набір входить 2 вудки, так що можна влаштувати справжній турнір з риболовлі.
Дітям належить ловити рибу в незвичайному ставку. У кожному отворі сидить риба. У неї відкривається і закривається рот, потрібно підібрати вдалий момент, щоб видобуток потрапив на гачок. Для цього знадобиться не тільки спритність рухів, а й кмітливість. Гра ускладнюється ще й тим, що ставок постійно обертається. Тут навіть досвідчений рибалка розгубився б, але не маленькі непосиди.
Ставок працює від однієї батарейки типу "АА" - до комплекту не входить.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 22 х 3 х 16 см
- Вік: від 3 років
- Колір: Блакитний
Комплектація:
- 2 вудки
- 15 різнокольорових риб
- ігрове поле у вигляді ставка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 304 ₴
