Автомат помповий з м'якими кульками Plants vs Zombies

- Немає в наявності
- Код: 10438
454 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Помпова зброя у стилі знаменитої зомбі гри Рослини проти Зомбі - готова порадувати всіх малюків легкою конструкцією, простим використанням і високою, а перш за все безпечною, метаційною потужністю!
Зброя виготовлена з первинної пластмаси, корпус пофарбований у приємний салатовий колір, а дуло прикрашене помаранчевою вставкою.
Конструкція включає зручну рукоятку з виїмками під пальці, гачок для підвішування та важіль для тиску з рельєфним вимальованим орнаментом.
До набору входить 7 Eva м'ячів.
Метальна потужність - 8 метрів.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Дальність стрільби: 8 м
- Вік: від 3-х років
- Колір: Зелений
- Габарити упаковки: 42 х 5,5 х 22,2 см
- Довжина автомата: 37 см
Комплектація:
- зброя
- 7 патронів
- картонна мішень із зображенням зомбі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'ячики |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 454 ₴
