М'яка іграшка Плюшевий Ведмедик Білий 31 см

- Немає в наявності
- Код: 10446
483 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка іграшка стане чудовим подарунком для малюка.
На ведмедика одягнена кофтинка з бантиком, хвостик якого прикрашений помпоном. Вушка та лапки вишиті в колір кофточки, що доповнює образ.
Граючи з такою іграшкою ваше чадо, може вигадувати безліч ситуацій та сюжетів, у які буде цікаво грати. Дитина зможе вчити, виховувати, лікувати та годувати плюшеве звірятко.
Ведмедик наповнений полістиролом, а зроблений зі штучного хутра, нешкідливого для здоров'я малюка.
Характеристики:
- Пакування: Пакет
- Країна виробник: Китай
- Колір: Білий
- Висота 31 см
Матеріал:
- штучне хутро
- поліефірне волокно
- полістірол
- довжина: 23 см
- ширина: 25 см
- висота: 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота | 31 см |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Стан | Новий |
| Тип іграшки | Тварина |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 483 ₴
