М'яка іграшка плюшевий Ведмедик Сірий 24 см

- Немає в наявності
- Код: 10448
413 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добре, милий ведмежа з кошлатим плюшевим тілом і еластичним бантом - подарунок кожній дитині.
Ведмедик ніжно сірого кольору який обрамляє м'яку іграшку, ніжною атмосферою кохання та тепла.
Ведмедик представлений у сидячій позі з великими ніжками та маленькими ручками. Його голова округла, а мордочка об'ємна і забарвлена у білий колір.
Очі, носик і рот - вишиті нитками.
М'яка, гіпоалергенна іграшка виготовлена зі штучного хутра та наповнена синтепоном.
Характеристики:
- Пакування: Пакет
- Країна виробник: Китай
- Матеріал. Штучне хутро
- Наповнювач: Синтепон
- Габарити мішки: 24 х 17 х 18 см
- Вік: Від трьох років
- Колір: Сірий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Сірий |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 18 см |
| Довжина | 17 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 413 ₴
