Канцелярський набір для дитячої творчості в валізі 208 предметів Блакитною

- Немає в наявності
- Код: 10450
673 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір юного художника – це більше ныж іграшка. 208 яскравих та якісних предметів для прояву творчих здібностей та креативності чекають на Вашу дитину у зручному форматі.
Мультинабір для творчості допоможе дитині навчитися малювати, активізує її пізнавальну діяльність та втілить у життя її творчі ідеї.
Особливість:
- Різноманітність приладдя, що знаходиться в наборі
- Практичний і надійний чемоданчик для безпечного зберігання і пересування
- Комірки набору ергономічні — групи предметів розділені на секції
- Легко використовувати і зберігати
- Суттєва економія при купівлі набору порівняно з придбанням товарів окремо
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Колір: Блакитний
- Матеріал: Пластик
- Габарити валізки: 42 х 6 х 32 см
- Габарити розгорнутого набору: 103 х 42 х 28 см
- Кількість речей: 208 шт.
Комплектація:
- 48 кольорових воскових шматочків крейди
- 24 воскових кольорових олівців
- 24 кольорових олівців
- 12 кольорових міні маркерів
- 18 кольорових акварельних фарби
- 10 аркушів паперу
- 1 мольберт
- 4 затискачи паперу
- 35 скріпок
- 1 простий олівець
- 1 стирачка
- 1 точила
- 1 губка
- 1 лінійка
- 1 гумка
- 1 кісточка
- 1 тюбік клею
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Кейс |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 32 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Кількість в наборі | 208 шт. |
- Ціна: 673 ₴



