Набір для ліплення пластиліном Play Doh Містер Зубастик

- Немає в наявності
- Код: 10465
507 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хочете більш докладно ознайомитися з роботою стоматолога-ортопеда? Використовуйте міні-набір для ліплення Play-Doh Містер Зубастик у зручному форматі, який полегшує зберігання і ліплення зубів в дорозі. Попросіть хворого широко відкрити рот, щоб розпочати необхідні процедури. Створіть зуби, користуючись масою для ліплення, покладіть їх у рот пацієнта і проводьте обстеження.
Те, що у наборі:
- 5 баночок з пластиліном білого, зеленого і червоного кольорів,
- Ігрова основа, зроблена у формі голови пацієнта
- Електронна бормашина на двох батарейках АА (не входить до комплект)
- Пінцет
- Зубна щітка
- Штамп для створення зубів
- Штамп для хліборобів
- Стоматологічне дзеркало
Характерики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик і пластилін
- Колір: Різні кольори
- Вік: від трьох років
- Загальна вага пластиліну: 280 г
- Габарити упаковки: 28 х 6,5 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Doh |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тісто |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 507 ₴






