Робот трансформер поліцейська машина 27 см

- Немає в наявності
- Код: 10474
710 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліцейський Робот трансформер правоохоронець боїться на боці правосуддя наповнить дозвілля хлопчика цікавими сюжетами та захоплюючими іграми. За кілька простих рухів робот трансформер перетворюється на спортивну поліцейську машину і навпаки.
Модель виконана за мотивами коміксів та фільмів про трансформери.
Робот перетворюється на характерний для нього вид транспорту.
Ваше маля буде щасливим зустрітися зі своїм улюбленим героєм. Разом з ним він проводить час весело та з користю.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 33 х 10 х 28 см
- Висота трансформера: 27 см
- Вік: від 3 років
- Колір: Білий
Комплектація:
- Робот трансформер
- Зброя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Висота | 270 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 710 ₴

