Робот Трансформер Бамблбі Автобот Bumblebee Robot Autobot 20 см

- Немає в наявності
- Код: 10475
587 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер Бамблбі - це класична модель з усіма улюбленого фільму Трасформери.
Вірні варти Автоботи ніколи не дозволять, щоб Земля постраждала від загарбників!
Робот трансформується в жовтий спорткар з чорними вставками по всьому корпусу.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 30 х 11 х 24 см
- Висота трансформера: 20 см
- Вік: від 3 років
- Колір: Помаранчевий
Комплектація:
- робот-трансформер
- зброя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Висота | 200 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 587 ₴
