Пляжний надувний матрас Інтекс Intex "Мохіто" Зелений 178 х 91 см з підсклянником

- Немає в наявності
- Код: 10480
1 014 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні — до них потрібно підготуватися ґрунтовно!
Вибравши надувний матрац «Мохіто», ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці. Реалістичність малюнка вражає уяву!
Розмір матраца 178 см х 91 см, він виготовлений із високоякісного вінілу, товщина матеріалу — 0,28 мм. Матрац виконаний за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки у вигляді поздовжніх балок, тому, незважаючи на свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 80 кг.
Матрац одномісний, обладнаний силіконовим клапаном і підсклянником для напоїв.
Характеристики:
- Довжина: 178 см
- Ширина: 91 см
- Вага: 1,5 кг
- Вік: від 6 років
- Матеріал: Високоякісний вініл
- Виробник: Intex
- Країна-виробник: Китай
- Тип: Надувний пліт для плавання
- Товщина матеріалу: 0,28 мм
- Пакування: Картонна коробка
- Форма: Прямокутний
- Колір: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Зелений |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1780 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 1 014 ₴



