Пляжний Надувний матрас Інтекс Intex "Ягідний коктейл" 198 x 107 см від 6-ти років

- Немає в наявності
- Код: 10481
883 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веселий літній відпочинок на пляжі або в басейні - до них потрібно підготуватися ґрунтовно!
Вибравши надувний матрац "Ягідний коктейл", ви не залишитеся непоміченими на цій пляжній вечірці. Реалістичність зображення вражає!
Розмір матраца 198 см х 107 см, виготовлений з високоякісного вініла, товщина матеріалу - 0,30 мм. Матрас був зроблений за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки у вигляді поздовжних балок, тому, незважаючи на свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 120 кілограмів.
Є ремкоплект.
Матрас напівторамісний, оснащений силіконовим клапаном.
Характеристики:
- Довжина: 198 см
- Ширина: 107 см
- Вага: 1,5 кг
- Вік: від шести років
- Матеріал: Вініл високої якості
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: Надувний плотик для плавання
- Товщина матеріалу: 0,30 мм
- Пакування: Картонна коробка
- Форма: Прямокутник
- Колір: Різні кольори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1980 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
- Ціна: 883 ₴




