Цифри трансформери Великий Набір роботи цифри трансботи 1 2 3 4 5 6 7 8 9

- Немає в наявності
- Код: 10484
1 128 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абсолютно нова колекція трансформерів виконана в несподіваному стилі – цифри.
У колекцію увійшло 10 чисел, кожна з яких трансформується у свій унікальний образ, але це ще не все. Як тільки Ви зберете моделі, то їх можна буде об'єднати і отримати дві моделі страхітливого, бойового робота.
Щоб зібрати роботів Вам будуть потрібні такі цифри: 1, 2 ,3 , 4, 5, для першого і 6,7,8,9,0 для другого відповідно.
Самі по собі цифри від 1 до 9 трансформуються в унікальну техніку.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різноцвіт
- Вага в упаковці: 900 г
- Вік: від 5 років
- Габарити в упаковці: 32 х 7 х 54 см
- Розмір робота: 7,5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Цифри 1,2,3,4,5,6,7,8,9.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 128 ₴



