Пляжний надувний матрас Інтекс Intex "Крила янгола" розмір 251 х 160 см від 6-ти років

РАСПРОДАЖА
- Немає в наявності
- Код: 10488
1 560 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудова пляжна вечірка або веселий вечір у басейні - що може бути краще! Аксесуари до цієї події мають бути відповідні: яскраві, легкі та стильні.
Надувний матрац «Крила Янгола» з розмірами 251 х 160 см вразить своєю реалістичністю принта.
На такому плотику можуть комфортно розміститься 2-4 людини.
Для зручності використання на воді зверху є дві ручки-тримачі.
Виріб виготовлено з високоякісного вінілу, товщина матеріалу - 0,3 мм. Матрац виготовлено за технологією I-Beam, що передбачає внутрішню систему підтримки у вигляді поздовжніх балок, тому, незважаючи на свою легкість, виріб дуже міцний і здатний витримувати вагу до 260 кг.
Характеристики:
- Довжина: 160 см
- Ширина: 251 см
- Вага: 3,5 кг
- Матеріал: Високоякісний вініл
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: Надувний пліт для плавання
- Товщина матеріалу: 0,3 мм
- Упаковка: Картонна коробка
- Колір: Блакитний
- Максимальне навантаження: 260 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Блакитний |
| Кількість повітряних камер | 3 |
| Кількість повітряних клапанів | 3 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 260 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 2510 мм |
- Ціна: 1 560 ₴



