Пляжний надувний матрас Інтекс Intex одномісний розміром 191 х 76 х 25 см

- Готово до відправки
- Код: 10489
594 ₴
508 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пляжний надувний матрас Інтекс Intex одномісний розміром 191 х 76 х 25 см»
Надувний матрац цієї моделі належить до розміру Cot. Матрас одномісний, без підголовку, виготовлено з високоякісної полівінілхлорида з параметрами:
- ширина - 76 см
- довжина - 191 см
- висота - 25 см
- щільність - 0,50 мм
Конструкція виробу поздовжня, вертикально-балкова Fiber-Tech. Максимальне навантаження, передбачене заводом-виробником 136 кг.
Для покриття поверхні використовують флокований матеріал. Даний вид покриття поєднує в собі практичність гнучкого покриття з протиковзкими властивостями, відрізняється зносостійкістю та гіпоалергенністю. Товщина покриття складає – 0,38 мм.
У здутому стані матрац не займає багато місця, його зручно зберігати в шафі або на балконі, а його вага становить лише 2 кілограми.
Характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Довжина:191 см
- Ширина:76 см
- Висота: 25 см
- Внутрішня система: Dura-Beam Standart
- Максимальне навантаження: 136 кгi> i>Насос: немає, купується окремо
- Тип: Надувний флокований матрац
- Товщина матеріалу: 0,38/0,52 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 508 ₴







