Мікроскоп дитячий 100х 200х 450х Фіолетовий

-15%
- Готово до відправки
- Код: 10498
521 ₴
445 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікроскоп оснащений лінзами з оптичного пластику. Підсвічування зразків може здійснюватися за допомогою дзеркала чи за допомогою проектора, який працює від батарейок (у комплект не входять). Мікроскоп має: 3 об'єктива: 100Х, 200Х, 450Х, точне фокусування і підсвічування.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Матеріал: Пластик
- Колір: Фіолетовий
- Вік: від 8 років
- Розмір упаковки: 8 х 18 х 26 см
- Габарити мікроскопа: 10 х 8 х 24 см
- Країна виробник Китай
Комплектація:
- Мікроскоп
- Слайди - 5 шт.
- Пробірки - 2 шт.
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікроскоп |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 240 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 445 ₴


