Пляжний надувний матрас Інтекс Intex "Картошка Фрі" розміром 175 х 132 см від 12 років

- Немає в наявності
- Код: 10500
983 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний надувний матрац Intex у вигляді пакетика з картоплею фрі підійде для яскравих молодих людей, які не бояться привертати до себе загальну увагу.
Матрац призначений для дорослих і дітей, які досягли 12-річного віку і спокійно витримує навантаження до 90 кг.
«Картопля фрі» виготовлена з високоякісного вінілу завтовшки 0,3 мм, що робить виріб міцним і стійким до дрібних проколів та іншого роду пошкоджень.
Габарити матраца - 175 х 132 см.
Характеристики:
- Довжина: 175 см
- Ширина: 132 см
- Вага: 1,8 кг
- Матеріал: Високоякісний вініл i>Насос: ручний, ножний, електричний
- Виробник: Intex
- Вік: від 12 років
- Країна виробник: Китай
- Тип: Надувний пліт для плавання
- Товщина матеріалу: 0,30 мм
- Упаковка: Картонна коробка
- Форма: Прямокутний
- Колір: Червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Червоний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.3 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 1320 мм |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 983 ₴

