Телескоп Настільний дитячий зі збільшенням 20х 30х 40х

- Немає в наявності
- Код: 10502
622 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Небесні тіла будуть вивчені дитиною за допомогою телескопа. Якщо ваша дитина прагне нових знань і цікавиться астрономією, а книг і цікавих оповідань вже не вистачає, придбайте для нього телескоп. З ним він буде на практиці вивчати зоряне небо, розширюючи свій кругозір.
Телескоп у комплекті зі штативом та трьома змінними лінзами зі збільшенням у 20х, 30х та 40х підійде для першого знайомства дитини з небом. Крім того, він має можливість керувати кутом огляду і фокусною відстанню в 170 мм.
Діаметр об’ єктива: 60 мм.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Габарити упаковки: 50 х 8 х 19 см
- Габарити телескопа: 42 х 5 х 32 см
- Вік: від шести років
- Діаметр об’ єктива: 60 мм.
- Збільшення: 20x 30x 40x
- Фокусна відстань: 17 см
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Телескоп |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 320 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 622 ₴

