Надувна Подушка Інтекс Intex флокована Синій велюр 43 х 28 х 9 см

-14%
- Готово до відправки
- Код: 10514
125 ₴
107 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувна подушка Intex з серії Downy Pillow за зовнішнім виглядом дуже схожа на надувні матраци такого ж типу.
Подушка як зовні, так і всередині має однакову конструкцію, таке ж м'яке покриття-флокс, зовні і на дотик схоже на велюр. Покриття надувних подушок дозволяє без проблем їх почистити або навіть випрати.
Матеріал виготовлення: водонепроникний вініл товщиною 0,38 мм.
Покриття: велюрове.
Максимальне навантаження: 50 кг.
Характеристики:
- Довжина: 43 см
- Ширина: 28 см
- Висота: 9 см
- Вага: 0,2 кг
- Матеріал: Водонепроникний вініл
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Тип: надувна флокована подушка
- Товщина матеріалу: 0,38 мм
- Пакування: Картонна коробка
- Колір: Синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Самонадувна | Ні |
| Матеріал | ПВХ |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Синій |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 9 см |
| Вага | 200 г |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 107 ₴


