Ігровий набір "Дитяча поліклініка" Кукли з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 10529
572 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір "Дитяча поліклініка" виконаний із пластику, має аксесуари для повноцінної сюжетної гри.
У наборі Ви знайдете лікаря педіатра висотою 31 см, який здійснює повне обстеження пацієнтів малюків.
Ваша донька зможе придумати десятки рольових сюжетів, адже набір є повноцінним кабінетом лікаря з різними інструментами та аксесуарами.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Різні кольори
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 37 х 6 х 33 см
- Висота лікаря: 31 см
Комплектація:
- Лялька-лікар дитячої поліклініки
- 4 дитини
- Обладнання для кабінету
- Медичні інструменти та аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 31 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 572 ₴
