Трансформер цифра Два 2

- Немає в наявності
- Код: 10532
216 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Абсолютно нова колекція трансформерів виконана в стилі – цифри та математичні знаки.
У колекцію увійшло 10 чисел та 5 математичних знаків, кожен з яких трансформується у свій унікальний образ, але це ще не все. Як тільки Ви зберете 5 моделей, їх можна буде об'єднати і отримати повноцінну модельку жахливого, бойового робота.
Можливо зібрати три варіанти великого робота з цифр 1,2,3,4,5 і 6,7,8,9,0, а також з математичних знаків.
Трансформація цифр:
- 0 - гаубиця
- 1 - танк
- 2 - вертоліт
- 3 - катер
- 4 - винищувач
- 5 - артилерія
- 6 - бронемашина
- 7 - ракетна установка
- 8 - корабель
- 9 - міномет
Характеристики:
- Упаковка: Блістер
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Бірюзовий
- Висота трансформера: 7.5 см
- Габарити упаковки: 19 х 3 х 22 см
- Вік: від 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 216 ₴

