Робот Трансформер Change Deformation Soul war Зелений

- Немає в наявності
- Код: 10554
453 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер Soul war - класична модель із серії “Change Deformation”. Трансформується у танк. Висота трансформера 20 см.
У серію увійшло 5 роботів, відмінно деталізовані та відрізняються своєю унікальною трансформацією.
Модель представлена п'ятьма видами:
- A Archenemy - синя машина;
- B Lighting war - синій винищувач;
- C Hurricane - жовтий вертоліт;
- D Soul war - зелений танк;
- E Whirlwind war – червона машина.
Особливість моделі – суміщення!
Потрібно зібрати п'ять моделей і скласти в одного великого трансформера!
Кроки трансформації у кожного свої і залежать від виду.
Характеристики:
- Серія: Change Deformation
- Упаковка: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Висота робота: 20 см
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 26 х 9 х 22 см
- Вік: від 6 років
Комплектація:
- Робот трансформер
- Зброя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Висота | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 453 ₴

