Великий трансформер Бамблбі Автобот 39 см Жовтий стріляє зі зброї

- Немає в наявності
- Код: 10555
1 366 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий трансформер Бамблбі команди Автоботів із серії фільмів Трансформери. Висота 39 см. Зброя має механізм для стрільби списами, які йдуть у комплекті.
Робот трансформується в автомобіль - знаменитий Chevrolet Camaro жовтого кольору із чорними смугами.
Даний вид виконаний за мотивами коміксів і фільмів про трансформерів і втілюють їх найбільш відомих персонажів.
Особливість:
- Стріляє зі зброї
- Трансформується в Chovrolet Camaro
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Жовтий
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 6 років
- Висота робота: 39 см
- Габарити упаковки: 61 х 43 х 17 см
Комплектація:
- Трансформер
- Зброя
- Патрони
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 390 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 610 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Персонажі/ Герої | Transformers |
| Артикул | 10555 |
- Ціна: 1 366 ₴



