Трансформер Бамблбі Автобот Жовтий 28 см

- Немає в наявності
- Код: 10556
912 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бамлбі - робот трансформер, автобот із серії фільмів Трансформери заввишки 28 див. Трансформується у жовту спортивну машину. У комплекті із трансформером ви знайдете зброю. Виконаний із пластику яскраво жовтого кольору.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Вік: від 6 років
- Колір: Жовтий
- Висота робота: 28 см
- Габарити упаковки: 40 х 13 х 30 см
Комплектація:
- робот-трансформер
- зброя
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Висота | 280 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 912 ₴
