Музична Машина з ляльками "Автомобіальна подорож" Рожева

- Немає в наявності
- Код: 10557
1 130 ₴
Вирушайте в автомобільну подорож на кабріолеті разом із чудовим набором ляльок.
Малиновий кабріолет має дуже яскравий і вишуканий вигляд. Салон виконаний у класичному чорному кольорі, що додає особливої розкоші автомобілю. Кермо можна покрутити, а сидіння, як і годиться, оснащені ременями безпеки. Також машина оснащена приємним підсвічуванням фар, звуками автомобіля і веселою мелодією.
Щоб активувати ефекти, натисніть кнопку, яка розташована в салоні під наклейкою із зображенням карти навігатора.
Водій кабріолета - блакитноокий блондин спортивної статури. Одягнений він у стильну футболку з принтом і сині бриджі. Його супутниця - молода, рудоволоса красуня з милою посмішкою. Одягнена вона в яскравий, літній сарафан.
Особливість:
- Підсвічування фар
- Звуки автомобіля
- Весела мелодія
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Рожевий
- Вік: від 3 років
- Габарити машини: 41 х 20 х 15 см
- Габарити упаковки: 46 х 22 х 23 см
Комплектація:
- Лялька дівчина
- Лялька хлопець
- Машина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 130 ₴


