Набір "Трансформери" Автоботи Бамблбі та Оптімус Прайм

- Немає в наявності
- Код: 10612
1 130 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформери “Union Front” це набір роботів трансформерів із знаменитого фільму Transformers. Головні герої Бамблбі та Оптімус Прайм прилетіли на Землю, щоб захистити її від вторгнення.
Набір представлений двома героями:
Набір представлений двома героями:
- Бамблбі у жовтому кольорі з чорними вставками по всьому корпусу
- Оптімус Прайм у синьому кольорі з червоними язиками полум'я по всій кабіні
- Бі - перетворюється з автомобіля на відважного робота за 5 кроків
- Оптімус - трансформується з тягача у ватажка роботів за 4 кроки
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Вік: від 5 років
- Матеріал: Пластик
- Колір: Жовтий, Синій
- Висота робота: 20 см
- Габарити упаковки: 51 х 12 х 31 см
- Бамблбі
- Оптімус прайм
- 2 щити
- Меч та щит
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 200 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 130 ₴


