Трансформер Робокар Полі 4 в 1

-36%
- Готово до відправки
- Код: 10618
642 ₴
413 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка трансформер Робокар Полі - найпопулярніша машинка трансформер цього року. Чудові герої мультика "Robocar Poli" (Полі Робокар) тепер зможуть стати улюбленою іграшкою вашої дитини.
Полі відважний поліцейський, який разом зі своїми друзями стежить за порядком у місті.
Всі іграшки трансформери - це маленькі рятувальники, на яких скрізь чекають пригоди, і складні завдання. Іграшка виконана з якісної пластмаси і не завдасть шкоди здоров'ю дитини.
Машинки-рятувальники шляхом ручного трансформування легко перетворюються на чоловічка-робота.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Різні кольори
- Висота трансформера: 16 см
- Габарити упаковки: 28 х 22 х 10 см
- Вік: від 4 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 160 мм |
| Персонажі | Robocar Poli |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 413 ₴
