Дикий скричер машинка трансформер SCREECHERS WILD L 2 - ГЕЙТКРІПЕР ОРІГІНАЛ (EU683123)

- Немає в наявності
- Код: 10627
1 104 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Screechers Wild! - це перші в історії машинки, які роблять сальто на 360 градусів і трансформуються в дикого звіра прямо в повітрі. Можеш собі таке уявити?
- Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої і фантастичні гонки
- Кожен скирчер трансформується в тварину з великою силою, потрібно тільки запустити машинку направляє її на магнітний диск або навпаки запустити диск в машинку, при дотику з яким вона зробить кувирок в повітрі і перетвориться на звіра.
- Скричер ГейтКрипер трансформується в крутого богомола.
- Щоб переформувати тварину назад, потрібно витягнути диск і закріпити пружину знизу машини і ви знову можете вступати в бій.
- Диск має гладку поверхню для бездоганного ковзання і ґумову поверхню для фіксації на місці.
- Випробуй свого скричера, бийся за скирчер-топливо і отримай перемогу
- Машина-трансформер ГейтКрипер володіє міцною конструкцією з надійними кріпленнями та виконаною з високоякісного матеріалу.
У наборі SCREECHERS WILD! L 2 - ГЕЙТКРИПЕР:
- машинка
- 3 диска

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 40 мм |
| Тип | Трансформер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10627 |
| Тип | Машинки трансформери |
- Ціна: 1 104 ₴



