Дикий скричер машинка трансформер SCREECHERS WILD L 2 — РАМПІД ОРІГИНАЛ (EU683224)

- Немає в наявності
- Код: 10632
910 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Screechers Wild! - це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів і трансформуються в дикого звіра прямо в повітрі. Можете собі таке уявити?
- Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої і фантастичні гонки.
- Кожен скирчер трансформується в тварину з суперсилою, потрібно тільки запустити машинку, направляючи її на магнітний диск, або, навпаки, запустити диск в машинку, при дотику з яким вона зробить кувирок в повітрі і перетвориться на звіра.
- Скричер Рампід трансформується в крутого бика.
- Для того, щоб повернути тварину назад, потрібно витягнути диск і закріпити пружину знизу машини, і ви знову можете вступати в бій.
- Диск має гладку поверхню для ідеального ковзання і ґумову поверхню для фіксації на місці.
- Випробуйте свого скричера, б'йтеся за скирчер-топливо і отримайте перемогу.
- Машина-трансформер Рампід має міцну конструкцію з надійними кріпленнями та виконаною з високоякісного матеріалу.
У наборі SCREECHERS WILD! L 2 - Рампід:
- машинка
- 3 диска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10632 |
| Тип | Машинки трансформери |
| Основні атрибути | |
| Тип | Трансформер |
- Ціна: 910 ₴



