Ігровий набір SCREECHERS WILD! — ДВІЙ УДАР ОРІГІНАЛ (EU683314)

- Немає в наявності
- Код: 10633
1 883 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Screechers Wild! - це перші в історії машинки, які роблять сальто на 360 градусів і трансформуються в дикого звіра прямо в повітрі. Можеш собі таке уявити?
- З набором ви отримуєте не тільки скричерів, які трансформуються в особливих тварин, але також спеціальні пристрої, які допоможуть швидко, головне точно запускати диски, роблять гру і комфортніше і продуктивніше.
- Звантажте диски в установку, натисніть пускову кнопку і всього за секунду диск вилетить і трансформує вашого скричера.
- Влаштовуйте веселі вечірки з друзями! Станьте першим, хто виконає трансформацію!
- Одним з головних переваг такого пускового механізму є не тільки швидкість і точність напрямку, але й його універсальність.
- Якщо у вас вже є таблиці L1 у збірці, ви можете скористатися цим механізмом для їх перетворення.
- Все що вам потрібно - виставити таблиці-машинки в ряд і по черзі завантажувати диски.
У набір SCREECHERS WILD! - ДВІЙ УДАР входить:
- 2 скричери, які трансформується,
- 6 спеціальних магнітних дисків, які підходять цим скричерам
- 2 спеціальні пускові установки блакитного і червоного кольору
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10633 |
- Ціна: 1 883 ₴






