Дикий скирчер машинка трансформер SCREECHERS WILD S2 L1 - ШАРКОЇД ОРІГИНАЛ (EU684204)

- Готово до відправки
- Код: 10642
820 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Screechers Wild! - це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів.
Screechers Wild! трансформуються в фантастична істота прямо в повітрі!
Варто такої машинки зловити скирчер-диск, як вона трансформується в величезної потужної скричера.
Можете собі таке уявити? Зустрічайте новий сезон!
- Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої і фантастичні гонки.
- Кожен скирчер трансформується в тварину з суперсилою, потрібно тільки запустити машинку, направляючи її на магнітний диск, або навпаки запустити диск в машинку, при дотику з яким вона зробить кувирок в повітрі і перетвориться на звіра.
- ШАРКОЇД любить простор і свободу, чудово плаває і завжди в доброму настрої. Ця риса допомагає йому в усьому знаходити підкріплення.
- Скричер ШАРКОЇД трансформується в круту акулу. Захопіть одночасно два диски і зробіть кусочок на 360 градусів!
- Для того, щоб повернути тварину назад, потрібно витягнути диски і закріпити пружину знизу машини, і ви знову можете вступати в бій.
- Машини з Лінійки 5 можна трансформувати не тільки по одній, але і, з'єднавши їх всі разом, трансформувати одним бром.
- Диск має гладку поверхню для ідеального ковзання і ґумову поверхню для фіксації на місці.
- Випробуйте свого скричера, б'йтеся за скирчер-топливо і отримайте перемогу.
- Автотрансформер ШАРКОЇД має міцну конструкцію з надійними кріпленнями та виконаною з високоякісного матеріалу.
У наборі SCREECHERS WILD! S2 L1 - ШАРКОЇД:
- Машинка,
- 2 диска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10642 |
| Тип | Машинки трансформери |
| Основні атрибути | |
| Тип | Трансформер |
- Ціна: 820 ₴






