Дикий скирчер машинка трансформер SCREECHERS WILD S2 L2 - ЕРБЕР ОРІГИНАЛ (EU684302)

-8%
- Готово до відправки
- Код: 10645
1 235 ₴
1 134 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Screechers Wild! - це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів.
Screechers Wild! трансформуються в фантастична істота прямо в повітрі!
Варто такої машинки зловити скирчер-диск, як вона трансформується в величезної потужної скричера.
Можете собі таке уявити? Зустрічайте новий сезон!
- Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої і фантастичні гонки.
- Кожен скирчер трансформується в тварину з суперсилою, потрібно тільки запустити машинку, направляючи її на магнітний диск, або навпаки запустити диск в машинку, при дотику з яким вона зробить кувирок в повітрі і перетвориться на звіра.
- ЦЕРБЕР - легендарний охоронець підземного світу в давньогрецькій міфології, жорстокий і жорстокий.
- ЦЕРБЕР - турбо-скричер, трансформується в двоголового пса. Для цього помістіть дві машинки, зловіть два диски і активуйте запуск! Зробіть подвійний стрибок на 360 градусів; за допомогою третього диска і подвійної трансформації завершено!
- Для того, щоб повернути тварину назад, потрібно витягнути диски і закріпити пружину знизу машини, і ви знову можете вступати в бій.
- Дикі таблиці в комплекті з турбо-скричером взаємозамінні зі скричерами з 4-ої лінійки.
- Диск має гладку поверхню для ідеального ковзання і ґумову поверхню для фіксації на місці.
- Випробуйте свого скричера, б'йтеся за скирчер-топливо і отримайте перемогу.
- Машина-трансформер ЦерБЕР володіє міцною конструкцією з надійними кріпленнями та виконаною з високоякісного матеріалу.
У наборі SCREECHERS WILD! S2 L2 - ЦЕРБЕР:
- Машинка,
- 3 диска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10645 |
| Тип | Машинки трансформери |
| Основні атрибути | |
| Тип | Трансформер |
- Ціна: 1 134 ₴








