Дикий скирчер машинка трансформер SCREECHERS WILD S2 L2 - ГРАУЛ ОРІГИНАЛ (EU684401)

- Немає в наявності
- Код: 10646
714 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Screechers Wild! - це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів.
Screechers Wild! трансформуються в фантастична істота прямо в повітрі!
Варто такої машинки зловити скирчер-диск, як вона трансформується в величезної потужної скричера. Можете собі таке уявити? Зустрічайте новий сезон!
- Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої і фантастичні гонки.
- Кожен скирчер трансформується в тварину з суперсилою, потрібно тільки запустити машинку, направляючи її на магнітний диск, або навпаки запустити диск в машинку, при дотику з яким вона зробить кувирок в повітрі і перетвориться на звіра.
- ГРАУЛ вміє літати.
- Скричер ГРАУЛ трансформується в крутого звіра. Для цього захопіть диски, зробіть кусочок на 180 градусів, потім захопіть другий диск і зробіть кувирок на 360 градусів!
- Для того, щоб повернути тварину назад, потрібно витягнути диски і закріпити пружину знизу машини, і ви знову можете вступати в бій.
- Якщо з'єднати всі таблиці Лінійки 6 разом, то сккричер-гонщик з'явиться можливість запустити секретну потрійну трансформацію.
- Диск має гладку поверхню для ідеального ковзання і ґумову поверхню для фіксації на місці.
- Випробуйте свого скричера, б'йтеся за скирчер-топливо і отримайте перемогу.
- Машина-трансформер ГРАУЛ володіє міцною конструкцією з надійними кріпленнями і зроблена з високоякісного матеріалу.
У наборі SCREECHERS WILD! S2 L2 - ГРАУЛ:
- Машинка,
- 2 диска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10646 |
| Тип | Машинки трансформери |
| Основні атрибути | |
| Тип | Трансформер |
- Ціна: 714 ₴






