Лялька з гіробордом на радіоправлінні

- Немає в наявності
- Код: 10670
874 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива лялька "Kaibibi" з об'ємними очима та яскравим кольоровим волоссям. Рухливі ручки, голова, коліна. Може кататися на гіроборді на радіокеруванні, що керується за допомогою пульта керування. Має спеціальні кріплення, які міцно тримають ляльку та підсвічування. Їздить уперед, назад і повертає по колу. Доповнюють набір - пластиковий шолом та сумочка. Гіроборд має підсвічування.
Гіроборд та пульт управління працюють на батарейках (не йдуть у комплекті).
Лялька катається на гіроборді - керованому за допомогою пульта дистанційного керування!
Комплектація:
- Лялька
- Пульт керування
- Гіроборд
- Шолом
- Сумочка
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Висота ляльки: 29 см
- Габарити упаковки: 35 х 10 х 30 см
- Елементити живлення: Батарейки
- Вік: від 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 29 см |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 874 ₴

