Набір для виготовлення сламів Volcano slime з динозаврами

- Немає в наявності
- Код: 10671
577 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для виготовлення слаймів Volcano slime із динозаврами.
Комбінуйте кольори слизу, конфетті, блискітки та дивовижні фігурки для отримання найкрутішого слизу навколо.
Інструкція:
- У склянку для перемішування або будь-яку іншу миску вилийте клей з тюбика (50 мл), додайте фарбу або блискітки, туди ж додайте ложку води і ретельно перемішайте.
- Окремо розмішайте трохи порошку активатора з водою. Додайте трохи цієї суміші з міксером і добре перемішайте. А потім розімніть слайм руками. Якщо ваш лизун все ще липне до рук, додайте ще трохи води і продовжуйте розминати його в руках.
- І ось у вас готовий ваш власний слайм.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Різні кольори
- Вік: від шести років
- Габарити упаковки: 20 х 8 х 21 см
Комплектація:
- 4 баночки клею
- 4 баночки з барвником
- 1 мірний стаканчик
- 2 баночки з порошком активатором
- Блискітки 3 кольори
- 1 пластикова ложка для перемішування
- 4 дерев’яні палички для перемішування
- Підставка у вигляді вулкана
- 6 динозаврів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Slime |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Виготовлення слаймов |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 21 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 577 ₴


