Інтерактивне щеня Щенячий Патруль Скай

- Немає в наявності
- Код: 10674
626 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка інтерактивна іграшка у вигляді головного героя відомого м/ф "Щенячий патруль". Іграшка виконана з якісних матеріалів, приємний на дотик. Це чудове щеня не залишить байдужим дитину, надихнуту добрими вчинками героїв мультфільму. Головна відмінність від усіх колишніх м'яких іграшок серії "Щенячий патруль" – наявність функцій.
Особливості:
Особливості:
- Ходить
- Гавкає
- Співає пісеньку
- Світяться лапи
- Реагує на дотик
- Реагує на гучні звуки
- Країна виробник: Китай
- Розміри цуценя: 24 x 23 x 10 см
- Матеріал: Комбінований
- Колір: Рожевий
- Вік: від 2 років.
- Елементи живлення: 3 х АА
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 23 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 626 ₴
