Гумова іграшка Крижаний Дракон

- Немає в наявності
- Код: 10675
435 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивна серія “Dinosaur Park” презентує страшно вишукану колекцію для любителів міфічних істот Prehistoric Dragon.
Ice Dragon – передає суворий крижаний дух міфічного хижака. Його розлючений зовнішній вигляд символізує про тривалі і нещадні схватках в яких він раз-по-раз виходив переможцем. Модель виконана у поєднанні білого, блакитного та зеленого кольору. Дракон стоїть на чотирьох лапах войовничо розкинувши крила.
Характеристики:
Ice Dragon – передає суворий крижаний дух міфічного хижака. Його розлючений зовнішній вигляд символізує про тривалі і нещадні схватках в яких він раз-по-раз виходив переможцем. Модель виконана у поєднанні білого, блакитного та зеленого кольору. Дракон стоїть на чотирьох лапах войовничо розкинувши крила.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Гума
- Габарити Динозавру: 28 х 15 х 13 см
- Габарити упаковки: 22 х 22 х 14 см
- Вік: від 3 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Ширина | 280 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 435 ₴

