Дикий скричер Машинка-трансформер Screechers Wild L3 H2Octan Аш-два-октан 3 Сезон з Джойстиком для запуску

- Немає в наявності
- Код: 10688
426 ₴
Машина трансформер Screechers Wild в новому набір з джойстиком для запуску.
До комплекту входить найвідоміший скирчер Аш-2-октан, який вже підкорив серця мільйонів стильним зовнішнім виглядом і ударною потужністю!
У зібраному вигляді модель складається з футуристичної споруди з прозорими деталями корпусу, які надають особливого розміру бойовій машині. Дизайн поєднує біле днище, чорні вставки та сині напівпрозорі елементи розкладної конструкції.
Бойовий робот має дивовижну здатність здійснювати трюки, а щоб все пройшло гладко до набору входить джойстик для запуску авто.
Скричер Аш-2-октан перетворюється на двохголового дракона. Машина ловить диск, підстрибує, робить запаморочливий кувирок і трансформується прямо в повітрі.
Комплектація:
- Скричер Аш-2-октан
- 2 диска
- Джойстик для запуску
- Наклейки
Характеристики:
- Тип: Wild Screecher
- Пакування: Коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Зелений
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 13 х 8 х 18 см
- Вага: 400 г
- Вік: Від 6 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Трансформер |
| Довжина паковання | 130 мм |
| Ширина паковання | 80 мм |
| Висота паковання | 180 мм |
- Ціна: 426 ₴







