Рукзак шкільний для хлопчика 3D малюнок Бамбльбі

- Немає в наявності
- Код: 10691
756 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний портфель виготовлений з високоякісних матеріалів і оснащений чудовою системою циркуляції повітря. На лицьовому боці має бути м'який, об'ємний малюнок з зображенням робота трансформера Бамбльбі. Заснування портфеля пофарбовано в чорний колір, а ремешки, бічні кишені, ручки, лямки, змійки і окінченка обрамлена яскраво синім, це надає моделі особливого шарм і цікавий зовнішній вигляд. Брелки на змійках мають фігурну форму з зображенням обличчя робота.
Особливість:
- м’яка спинка з подушечками, що дихають
- різанина з системою циркуляції повітря
- Великий S образні регулювані лямки. Внутрішня частина лямка з дихаючим матеріалом
- Зручна широка ручка. Внутрішня сторона ручки з дихаючий матеріал
- ручка-крючок
- 1 відділ з розділювачем на гумці
- 3 Зовнішні кишені на зміїному
- 1 Зовнішня кишеня оснащена органайзером
- 2 бічні кишені
Характерики:
- Пакування: Пакунок
- Країна виробників: Китай
- Об’ єм даних: Об’ єднано
- Колір: Синій
- Габарити: 44 х 28 х 39 см
- Вік від 6 - 8 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 28 см |
| Персонажі | Transformers |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10691 |
- Ціна: 756 ₴


