Машинка сміттевоз на радіокеруванні Зелений

- Немає в наявності
- Код: 10697
559 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель Сміттевозу належить до ексклюзивної серії машин на радіокеруванні — спецтехніка.
Модель виконана в реалістичному дизайні, що видно неозброєним оком. Машина точно передає основні конструкційні елементи спецтехніки.
Особливості моделі - підсвічування фар білим кольором під час руху вперед.
Керування:
Модель виконана в реалістичному дизайні, що видно неозброєним оком. Машина точно передає основні конструкційні елементи спецтехніки.
Особливості моделі - підсвічування фар білим кольором під час руху вперед.
Керування:
- вперед-назад;
- ліво-право.
Характеристики:
- Тип: Спецтехніка - Сміттевоз
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Зелений
- Тип живлення: акумулятор і батарейки АА
- Габарити упаковки: 37 х 10 х 18 см
- Габарити машини: 21 х 7,5 х 10 см
- машинка;
- пульт керування
- акумулятор 3.7 V;
- зарядка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Радіус дії | 15 м |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Час заряджання акумулятора | 2 час |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Двигун | Електричний |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 559 ₴


